Przejdź do treści
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Kontakt całą dobę
601-928-600, 59 842-81-96
Zaufaj profesjonalistom KALLA to 20 lat doświadczenia,
solidność i uczciwość.

"Wspomnienie"- usługa multimedialna na dvd

Dla tych, którzy w sposób szczególny traktują pamięć o zmarłych, proponujemy wyjątkową usługę video „WSPOMNIENIE” – w postaci filmu dvd złożonego z ruchomych zdjęć, dokumentów, cytatów czy ulubionych utworów muzycznych osoby, której nie ma już wśród nas .
Korzystając z materiałów i wskazówek Rodziny stworzymy prezentację audio-wizualną do odtworzenia w tv lub na komputerze, która następnie może zostać  zaprezentowana podczas spotkań, uroczystości rodzinnych i innych wydarzeń.

„WSPOMNIENIE” -  to także innowacyjna forma uszanowania pamięci zmarłego poprzez utrwalenie jego życiowej drogi w  przekazie  elektronicznym – jako znak nowoczesnych rozwiązań w podtrzymywaniu komunikacji z Rodziną osoby zmarłej i Jej bliskim otoczeniem. Metoda ta, bardzo popularna na zachodzie zaczyna zdobywać także i u nas wielu zwolenników.

Przewiduje się, że pokaz  będzie trwał od 15 do 30 min., w zależności od ilości zdjęć (min. 30 do max. 150 szt.) - przekazanych przez Rodzinę.

Wypożyczone zdjęcia na odwrocie odbitek powinny być chronologicznie ponumerowane z podaniem daty i krótkim opisem wydarzenia.  Poza zdjęciami, w pokazie można zaprezentować w wersji elektronicznej inne ważne dokumenty osobiste (świadectwa ukończenia szkoły, studiów, dyplomy, odznaczenia, charakterystyczne przedmioty, pamiątki, itd.). Sposób publikacji zdjęć  i dokumentów a także  podkład muzyczny  zostanie wcześniej  uzgodniony  z Rodziną.  

Istnieje możliwość dodania komentarza w postaci ścieżki głosowej, nagranej wcześniej przez przedstawiciela Rodziny.

Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych „Kalla” – jako autor i realizator  prezentacji – zastrzega  sobie wszelkie prawa autorskie do wykonanego materiału.

Propozycję wykonania proponowanej prezentacji stanowi zwiastun - przykładowy plik video (czas trwania 5 min.) - zamieszczony poniżej. Zapraszamy do obejrzenia i skorzystania z naszej oferty.

Zainteresowanych prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego na naszej stronie www:        zobacz tu